UTRATA KILOGRAMÓW

Utrata kilogramów to bardzo ważny etap w Twojej diecie.

Jest on nastawiony na osiągnięcie zamierzonego celu, a dzięki diecie pozwala na zdrową utratę kilogramów. Niezwykle ważna jest jednak kontrola w postaci spotkań z dietetykiem.

Wizyta kontrolna odbywa się średnio co 3-4 tygodnie. Podczas wizyt kontrolnych weryfikowane są postępy Twojej kuracji dietetycznej – zrzucone kilogramy i ogólny stan samopoczucia. Dokonywane są ponowne pomiary, które następnie konfrontujemy z wynikami pomiaru ciała, zrobionymi podczas pierwszej wizyty w Poradni. W zależności od wyników analizy, podejmiemy dalsze decyzje i kroki Twojej kuracji – może to być utrzymanie dotychczasowych założeń (przepisów, doboru produktów, itd.) lub wprowadzenie jakichś zmian (w jadłospisie, w spożywanych produktach, ilości dań, itd.). 

Jeśli zdecydujesz się za zakup kilkumiesięcznej kuracji dietetycznej, wizyty kontrolne są już wliczone w cenę. W zależności od rodzaju kuracji, będą to 2 spotkania kontrolne lub 3 spotkania kontrolne w ciągu kilku miesięcy. Możesz także wykupić dodatkowe, kontrolne spotkania. Sprawdź cenę naszych pakietów oraz cenę kosztów indywidualnych spotkań kontrolnych –