TOP 9 gotowych obiadów z LIDL’a

Generalnie jestem przeciwniczką jedzenia gotowych obiadów – codziennego żywienia się w restauracjach, kupowania gotowego śmieciowego jedzenia, a nawet zamawiania cateringu. Uważam że to nie kształtuje nawyków i nie rozwiązuje problemu, ba nawet często go tworzy. Do tego jako poznanianka uważam że jedzenie po knajpach, jedzenie gotowców czy zamawianie cateringu jest droższe od tradycyjnego gotowania, a przy tym mniej wartościowe. I tak żywiąc się w ten sposób, kiedyś życie zmusi nas do tego, żebyśmy te obiady sobie robili. Lepiej więc czym prędzej nauczyć się gotować szybko i zdrowo :).

Są jednak sytuacje – wyjątki, w których czasem nie ma wyjścia i musimy się czymś posiłkować. I tu LIDL wyszedł naprzeciw żywieniowym trendom i stworzył serię zdrowych posiłków dla zapominalskich, tych którzy wyjechali na delegację i tych którym “raz kiedyś: pojawiła się awersja do gotowania i zbuntowali się przeciwko staniu w kuchni :).

Wrzucam kilka propozycji które uznaję za znośne i które w sytuacjach awaryjnych można wprowadzić zamiennie zamiast obiadu, po dostosowaniu do swojej kaloryczności oczywiście :).

Próbowaliście tych dań? Dajcie znać jak Wam smakowały :). Oczywiście nie są to propozycje idealne, ale w porównaniu do innych produktów, które znajdziemy często na półkach, to wypadają naprawdę nieźle ;). Można więc z takich dobrodziejstw korzystać, ale jak zawsze… z ROZUMEM! 🙂

Miłego dnia!

Dietetyk Barbara Klawe

 

Na indywidualne konsultacje dietetyczne możesz umówić się przez zakładkę Kontakt

Barbara Klawe

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *