TOP 9 gotowych obiadów z LIDL’a

Generalnie jestem przeciwniczką jedzenia gotowych obiadów – codziennego żywienia się w restauracjach, kupowania gotowego śmieciowego jedzenia, a nawet zamawiania cateringu. Uważam że to nie kształtuje nawyków i nie rozwiązuje problemu, ba nawet często go tworzy. Do tego jako poznanianka uważam że jedzenie po knajpach, jedzenie gotowców czy zamawianie cateringu jest droższe od tradycyjnego gotowania, a przy tym mniej wartościowe. I tak żywiąc się w ten sposób, kiedyś życie zmusi nas do tego, żebyśmy te obiady sobie robili. Lepiej więc czym prędzej nauczyć się gotować szybko i zdrowo :).

Są jednak sytuacje – wyjątki, w których czasem nie ma wyjścia i musimy się czymś posiłkować. I tu LIDL wyszedł naprzeciw żywieniowym trendom i stworzył serię zdrowych posiłków dla zapominalskich, tych którzy wyjechali na delegację i tych którym “raz kiedyś: pojawiła się awersja do gotowania i zbuntowali się przeciwko staniu w kuchni :).

Wrzucam kilka propozycji które uznaję za znośne i które w sytuacjach awaryjnych można wprowadzić zamiennie zamiast obiadu, po dostosowaniu do swojej kaloryczności oczywiście :).

Próbowaliście tych dań? Dajcie znać jak Wam smakowały :). Oczywiście nie są to propozycje idealne, ale w porównaniu do innych produktów, które znajdziemy często na półkach, to wypadają naprawdę nieźle ;). Można więc z takich dobrodziejstw korzystać, ale jak zawsze… z ROZUMEM! 🙂

Miłego dnia!

Dietetyk Barbara Klawe

 

Na indywidualne konsultacje dietetyczne możesz umówić się przez zakładkę Kontakt

Barbara Klawe

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *