O MNIE

PORADNIA DIETETYCZNA W POZNANIU JEDZ Z ROZUMEM – mgr Barbara Klawe, dietetyk kliniczny

Cześć – dziękuję że tu zajrzałaś!

Chciałabym podzielić się z Tobą moim doświadczeniem 😊

Moja poradnia „Jedz z rozumem” jest już na poznańskich Winogradach od 2017 roku. Nieprzerywanie od tego czasu doskonalimy swoje usługi, by oferować Wam to co najlepsze -wiedzę na najwyższym poziomie.

Ukończyłam 4-letnie studia z zakresu dietetyki na Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu oraz 2-letnie studia magisterskie z zakresu dietetyki klinicznej na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu.

W trakcie studiów odbyłam liczne praktyki i staże w takich placówkach jak Specjalistyczny Zespół Opieki Zdrowotnej nad Matką i Dzieckiem, Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy dla Dzieci Niewidomych, Szpital Wojewódzki w Poznaniu, Prywatna Lecznica „Certus”, gabinet gastroenterologiczny przy Zespole Opieki Zdrowotnej nad Matką i Dzieckiem pod kierownictwem dr Macieja Wróblewskiego, a także w gabinecie dietetycznym “Synergia” pod kierownictwem dr Jolanty Nalewaj-Nowak.

Na ten moment odbyłam ok 50-ciu szkoleń, kursów i dodatkowych, warsztatów poszerzających wiedzę z zakresu dietetyki, psychodietetyki, psychosomatyki. Na co dzień również prowadzę warsztaty z zakresu zdrowego odżywienia i szkolę młodych dietetyków do pracy z pacjentami.

Od 2023 roku współpracuję z Fundacją „Krok za krokiem”, w której zajmuję się opieką dietetyczną nad pacjentami ze schorzeniami neurologicznymi. Stwardnienie rozsiane, stwardnienie zanikowe boczne, udar, wylew – to główne problemy z którymi mierzymy się wspólnie, by zwiększyć komfort życia podopiecznych fundacji.

Układając jadłospisy, zawsze kieruję się Waszym dobrem – staram się by przejście na dietę było dla Was łatwe i przyjemne. Stawiam na edukację – chcę by każdy pacjent kończący współpracę wiedział jak ma sobie radzić samodzielnie.

 
Z moimi pacjentami umawiam się na osobiste spotkania w Poradni Jedz z rozumem lub zdalnie.
Zachęcam do spotkania ze mną w następujących miejscach:

poradnia dietetyczna w Poznaniu, przy ul. Słowiańska 53B, wejście od ulicy Rylejewa