O MNIE

PORADNIA DIETETYCZNA W POZNANIU JEDZ Z ROZUMEM – mgr Barbara Klawe, dietetyk kliniczny

Jestem dietetykiem z zawodu i z zamiłowania. Moja Poradnia dietetyczna Jedz z rozumiem pomaga osobom, którzy chcą schudnąć i zdrowo się odżywiać, dzięki prostym, szybkim i smacznym przepisom, dopasowanym do każdego indywidualnie. Rozpisując diety staram się sprostać Waszym oczekiwaniom, bo to Wasze cele są najważniejsze. Podstawą dobrej diety jest to, aby była ona smaczna, zdrowa i prosta w przygotowaniu. Dlatego ułożę dla Ciebie dietę, w której naprawdę się rozsmakujesz. Wszystko wykonasz z produktów, które kupisz w każdym sklepie, za rozsądną cenę.

Ukończyłam 4-letnie studia z zakresu dietetyki na Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu oraz 2-letnie studia magisterskie z dietetyki klinicznej na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu. W trakcie studiów odbyłam liczne praktyki i staże w takich placówkach jak Specjalistyczny Zespół Opieki Zdrowotnej nad Matką i Dzieckiem, Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy dla Dzieci Niewidomych, Szpital Wojewódzki w Poznaniu, Prywatna Lecznica „Certus”, gabinet gastroenterologiczny przy Zespole Opieki Zdrowotnej nad Matką i Dzieckiem pod kierownictwem dr Macieja Wróblewskiego, a także w gabinecie dietetycznym “Synergia” pod kierownictwem dr Jolanty Nalewaj-Nowak.
Od roku 2015 pracowałam jako dietetyk w Centrum Dietetycznym Naturhouse, gdzie wyspecjalizowałam się w prowadzeniu kuracji dla osób chcących zmniejszyć masę ciała.
Obecnie prowadzę własną Poradnię dietetyczną “Jedz z rozumem” w Poznaniu, prowadzę blog kulinarny z pomysłami na codzienne ale niebanalne zdrowe dania.
Przygotowuję diety między innymi dla:

  • osób, które chcą zrzucić kilogramy,
  • par, które chcą wspólnie przejść na dietę,
  • osób z nietolerancjami i alergią,
  • osób chorych,
  • sportowców i osób aktywnych,
  • kobiet starających się o dziecko i w ciąży.

 
Z moimi pacjentami umawiam się na osobiste spotkania w Poradni Jedz z rozumem lub zdalnie.
Zachęcam do spotkania ze mną w następujących miejscach:

poradnia dietetyczna w Poznaniu, przy ul. Słowiańska 53B, wejście od ulicy Rylejewa

ZDOBYTE CERTYFIKATY